Image

Najnowsze informacje

Dowiedz się, co o nas mówią i piszą

Media o nas

Kochani
Dziękujemy za cudowny dzień
Trochę o zdrowiu , trochę o relaksie 
MIKOŁAJKI
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA
To idealny moment , aby podarować komuś odrobinę zdrowia
Dziękujemy Dzień Dobry TVN oraz Bartek Jędrzejak za odwiedziny i możliwość podzielenia się z Wami naszą pasją , którą jest leczenie
Nie marnujcie czasu i rezerwujcie pobyty krótko i długoterminowe
Kupujcie Vouchery podarunkowe dla najbliższych
tel: 585365050
 
 
wtorek, 30 listopad 2021 09:08

Gazeta Weranda o nas...

Oto idealne miejsce, aby zwolnić, zadbać o kondycję ciała i umysłu. Jeśli chcesz w komfortowych warunkach naładować baterie, odetchnąć pełną piersią i z dobrą energią ruszyć do realizacji nowych wyzwań, zapraszamy do nas. Daj się sobą zaopiekować!
Rezydencja Live powstała z myślą o osobach, które pragną w luksusowych warunkach pozbyć się bólu, migren oraz odzyskać sprawność fizyczną i równowagę psychiczną. Na próżno szukać zegarów w naszej przestrzeni. Bliskość natury, malownicze widoki, rzadkie gatunki roślin i zwierząt objęte ochroną programu NATURA 2000 to powszedni widok z naszych apartamentów. Do Państwa dyspozycji są efektowne i bardzo przytulne gabinety zabiegowe. Profesjonalna kadra lekarska i fizjoterapeutyczna pracująca na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym to źródło naszego sukcesu. W otoczeniu naturalnych kamieni oraz drewna poczują Państwo wyjątkowość tego miejsca. Ogólnodostępna luksusowa część SPA z tężnią solankową, basenem, jacuzzi i różnego rodzaju saunami jest dopełnieniem całodziennej terapii.
Przy wibracjach mis tybetańskich rozpoczniesz dialog ze swoim wewnętrznym ja. Naturoterapia, ziołolecznictwo, akupunktura poprawią przepływ dobrej energii. Terapia tlenowa w komorze normobarycznej – recepta na długowieczność – pozwoli w krótkim czasie nabrać nowych sił.
Jesienne potrawy zaskoczą nietuzinkowym połączeniem smaków, lokalne wyroby, wędliny, grzyby nadają naszym daniom niepowtarzalny smak. W dziewiczym otoczeniu możesz także zakosztować polskiego malarstwa, muzyki i literatury. Pozwól nam o siebie zadbać i poczuj się wyjątkowo.

 

Rezydencja Live Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze

83-200 Okole

tel. 58 53 650 50

 

Zapraszamy też do czytania Werandy w internecie:
 
poniedziałek, 29 listopad 2021 10:17

Piszą o nas! Jesteśmy w Verizane.

Kochani dziś nie musieliśmy oglądać rano telewizji śniadaniowej, gdyż telewizja była u nas i robiła relację z naszej Rezydencji Live. Wszystkich co szukają miejsca na uzdrowienie duszy i ciała zapraszamy do oglądania. Zobaczcie jak Bartek Jędrzejak z TVNu spędził z nami cudownie czas.

Image