Image

Najnowsze informacje

Dowiedz się, co u nas słychać

poniedziałek, 25 kwiecień 2022 19:38

Ośrodek Rehabilitacyjny Starogard Gdański - Rezydencja Live

Ośrodek Rehabilitacyjny Starogard Gdański

Ośrodek Rehabilitacyjny Starogard Gdański czyli Rezydencja Live to miejsce, w którym specjalizujemy się w leczeniu problemów związanych z: kręgosłupem, rwą kulszową, dyskopatią oraz rekonwalescencją po przebytych operacjach. Nasze centrum ruchu i aktywacji specjalizuje się w leczeniu bólu głowy. Oferujemy rehabilitację po udarze, wylewie, pooperacyjną i ortopedyczną. W odnowie biologicznej  zrelaksujemy ciało i umysł, oferujemy odnowę biologiczną krio i normo.
Rezydencja Live zajmuje się leczeniem stanów związanych ze schorzeniami neurologicznymi, kręgosłupa oraz narządu ruchu. Nasi doświadczeni specjaliści z sukcesami usprawniają Pacjentów po udarach i wylewach, z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów obwodowych, problemami mięśniowymi, po zabiegach operacyjnych w zakresie ortopedii, z bólami głowy spowodowanymi między innymi migrenami.

Rezydencja Live  prowadzi intensywne turnusy rehabilitacyjne oraz konsultacje z dziedziny: neurologii, ortopedii, rehabilitacji, medycyny rodzinnej, medycyny ratunkowej, chorób wewnętrznych, dermatologii, psychologii i medycyny niekonwencjonalnej.

 

Ośrodek Rehabilitacyjny Starogard Gdański

 

Rehabilitacja to działanie polegające na przywracaniu zdrowia poprzez trening i terapię po nałogach, kontuzji i chorobie. Celem rehabilitacji jest pomoc komuś w opanowaniu wszystkich zmysłów, zdolności i umiejętności potrzebnych do zdrowego funkcjonowania życia. Ośrodek Rehabilitacyjny Starogard Gdański Rezydencja Live podejmuje niezbędne działania odpowiednie dla każdego pacjenta, aby pomóc mu wrócić do zdrowia.

Rehabilitacja jest przeznaczona dla różnych pacjentów, dlatego powinna być powszechnie dostępna i zapewniać każdemu pacjentowi odpowiedni program rehabilitacji zgodnie z zastosowaniem takim jak uraz, rekonwalescencja po kontuzji itp.  

Każdy człowiek ma tendencję do poszukiwania natury i innych form życia, takich jak rośliny, zwierzęta, krajobrazy itp. Ośrodek Rehabilitacyjny Starogard Gdański Rezydencja Live  otaczają zielone przestrzenie,  co jest bardzo ważne, ponieważ ma to pozytywny wpływ na pacjentów. 

W naszym ośrodku dysponujemy profesjonalną komorą normobaryczną. Ośrodek Rehabilitacyjny Starogard Gdański oferuje sesje w komorze normobarycznej. Komora normobaryczna to pomieszczenie ciśnieniowe, w którym panują idealne warunki dla zdrowia i urody. Jest to innowacyjny, skuteczny sposób, którego głównym zadaniem jest dostarczenie TLENU przy pomocy podwyższonego CIŚNIENIA do 1500 hPa i z większą zawartością dwutlenku węgla w celu dotarcia do wszystkich komórek ciała i przeniknięcia do obszarów nieodpowiednio ukrwionych.

Podczas 2h sesji oddycha się idealnie skomponowaną mieszanką tlenową. W komorze znajdują się DWUTLENEK WĘGLA oraz wodór, które pomagają dotlenić i wydłużyć żywotność naszych komórek. Dzięki podwyższonej ilości dwutlenku węgla we krwi organizm lepiej przyswaja tlen. Natomiast WODÓR zapobiega naturalnemu rozpadowi komórki i jest skutecznym antyoksydantem opóźniającym proces starzenia się komórek.

W naszej ofercie znają Państwo wiele bardzo zróżnicowanych i ciekawych zabiegów w zakresie rehabilitacji i relaksacji, co jest nieodłącznym elementem całej terapii. Ośrodek Rehabilitacyjny Starogard Gdański oferuje:
– akupunkturę
– terapię próżniową (bańki szklane)
– moksoterapię (ziołowe leczenie ciepłem)
– tlenoterapię (komora normobaryczna)
– terapię w grocie lodowej
– terapię urządzeniem Indiba Activ
– terapię falą uderzeniową
– terapię w tężni solankowej
– rehabilitację w wodzie
– rehabilitację manualną
– zabiegi z zakresu fizykoterapii
– zabiegi laserem wysokoenergetycznym BTL-6000 Hil Power
– masaż dźwiękiem
– masaż kamieniami
– pilates
– zajęcia grupowe

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą TUTAJ

Image