Image

Najnowsze informacje

Dowiedz się, co u nas słychać

poniedziałek, 09 październik 2023 10:48

Informujemy, że w Rezydencji Live ruszają zapisy na kurs tańca!

Informujemy, że w Rezydencji Live ruszają zapisy na kurs tańca! Wszystko to pod okiem fantastycznego tancerza Grzegorza Wałaszewskiego.

Pierwsze zajęcia kursu odbędą się już 11.10.2023 o godzinie 17.30 !
Pozostało niewiele czasu a ilość miejsc jest ograniczona.

Cena karnetu ważnego przez 3 miesiące to 400 zł/os

Kim jest Grzegorz ?
Grzegorz Wałaszewski to wielokrotny mistrz Kociewia. Zdobywca głównych miejsc na turniejach okręgowych, wojewódzkich i międzynarodowych. Doświadczenie zdobywał nie tylko w szkole tańca, ale również, podczas szkoleń z zawodowcami i profesjonalistami. Od 2010 roku prowadzi zajęcia na których stara się zarażać innych swoją pasją. Cały czas poszerza swoje kwalifikacje poprzez różne programy taneczne i taneczno fitnessowe oraz szkolenia i warsztaty w różnych dziedzinach tańca. Od lat organizuje również różne eventy, maratony, warsztaty oraz campy zagraniczne w tematyce tańca które przyciągają wielu ludzi i promują zdrowy tryb życia ale przede wszystkim poprzez to dają możliwość do dzielenia się swoją pasją.

Co zawiera Kurs?

Kurs Tańca Towarzyskiego dla par.
Jest to kurs dla osób, które nigdy wcześniej nie uczyły się tańczyć, ale jak i dla tych którzy z nauką tańca mieli już coś wspólnego. Każdy taniec pokazywany jest od podstaw. Podczas kursu uczymy się tańców z dwóch styli tanecznych:
* tańce STANDARDOWE - walc angielski, walc wiedeński, tango, quick step
* tańce LATYNOAMERYKAŃSKIE - samba, cha-cha, rumba, jive

Wszystkie w/w tańce wprowadzane są stopniowo, w odpowiedniej kolejności (zaczynamy od najprostszych) i nie wszystkie od razu.

Czas trwania kursu:
* Zajęcia odbywają się raz w tygodniu
* Zajęcia trwają 1h (55 minut)
* Kurs podstawowy trwa 3 miesiące (12 spotkań). Po tym okresie możliwość przedłużenia kursu o kolejne 3 miesiące na poziomie średnio zaawansowanym.

Image