Oferty pracy

Chcesz z nami pracować?

środa, 08 luty 2023 18:01

Oferta pracy: FIZJOTERAPEUTA - KIEROWNIK FIZJOTERAPII

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Rezydencja Live mieszczące się w Okolu k. Starogardu Gdańskiego poszukuje pracownika na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA - KIEROWNIK FIZJOTERAPII

Jeśli jesteś fizjoterapeutą i posiadasz umiejętności kierowania zespołem, to być może nasza oferta jest dla Ciebie️. Pracując z nami możesz liczyć na godziwe wynagrodzenie bez korporacyjnego wyścigu szczurów.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej z pacjentami

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Kierowanie zespołem fizjoterapeutów

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty

  • Umysł otwarty na nową wiedzę i wyzwania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami z którejś z wymienionych grup, których wspólnym mianownikiem może być ból:

  • z chorobami narządu ruchu,

  • neurologicznymi,

  • z chorobami reumatologicznymi,

  • po operacjach narządu ruchu,

  • onkologicznymi etc.

  • Bardzo chętnie widzimy ukończone fakultatywnie kursy podyplomowe poszerzające wiedzę i umiejętności manualne, oraz pozwalające na pracę rożnymi technikami i tym samym indywidualizację podejścia do chorego

To oferujemy

  • Możliwość współtworzenia jedynej z najnowocześniejszych w Polsce placówek medycznych o szerokim zakresie leczenia bólu

  • Długotrwała współpraca

  • Wysokość stawek uzależniona jest od stażu pracy oraz posiadanych przez fizjoterapeutę dodatkowych szkoleń zawodowych i mogą być ustalane indywidualnie

  • Współtworzenie grafiku

  • Możliwość świadczenia usług dla swoich dotychczasowych pacjentów w ramach nowej, atrakcyjnej infrastruktury

Wynagrodzenie od 10 000 brutto.

Więcej w tej kategorii: Oferta pracy: LEKARZ NEUROCHIRURG »